23 Листопада 2017

Ніка Потапова з Українки стала кращою скелелазкою у Європі серед молоді

Article top 728х90

В місті Устер, Швейцарія, пройшов 3-й етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння. Майстер спорту України, 14-річна Ніка Потапова з Українки виборола золоту медаль і достроково стала володарем молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння 2017 року в дисципліні «трудність». Наша землячка  виборола перемогу у представників з 16 європейських країн.

Нагадуємо, що перше золото Ніка виграла на 1-у етапі в Імсті,  друге – в Дорнбірні.

Попереду ще четвертий  етап в Австрії, але Ніка вже недосяжна для суперниць – максимальна сума балів дає Нікі перемогу в будь-якому випадку.

«Стенд специфічний. Спортсмени вже давно вже звикли  лазити по «плоскісним трасам», які були запропоновані на змаганні. Траси хотілося б побачити більш якісні», – ділиться своїми враженнями від змагань в Утері тренер Ніки Артур Печій.

Майстром спорту України Потапова стала тільки місяць тому. На Чемпіонаті України серед дорослих вона виборола звання Чемпіонки України 2017 року серед найсильніших спортсменок держави,  перемігши їх у фінальному проходженні траси.

Сьогодні Ніка не має часу на відпочинок. З 29 серпня до 10 вересня проходитимуть найголовніші змагання року: молодіжний Чемпіонат світу в австрійському Інсбрусі. А вже 14-16 вересня на неї чекає молодіжний Чемпіонат Європи з боулдерингу.

Ніка народилась у 2003 році, почала займатися скелелазінням у 9 років.