Спортсмен з Обухівщини виборов для України бронзу на Чемпіонаті зі спортивної боротьби

Article top 728х90

Чемпіонат з 21 до 26 серпня приймала Франція, змагання проходили в Парижі. Хлопець з Українки Андрій Яценко виборов медаль у вільній боротьбі у вазі 57 кг у передостанній день змагань. Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби України. Боротьба за медаль для хлопця була не простою. Українець стартував на чемпіонаті світу з поразки від американця Томаса Патрика 2:5, але завдяки тому, що борець зі США у підсумку дійшов до фіналу, Яценко отримав шанс поборотися.

Врешті, здобувши три поспіль перемоги, спортсмен посів третю сходинку Чемпіонату. Він поборов ірландця Реза Ахмадалі Атринагарчі (відео), узбека Нориджона Сафарова (відео) та переможця Азіатських ігор 2014 корейця Джона Хак Джина (відео). Саме поєдинок з останнім і став бронзовим. В першу хвилину супротивник встиг завоювати два бали, але Андрій Яценко більше не дав йому жодного шансу і знову ж таки достроково закінчив сутичку з перевагою в 10 балів.

«Насправді я налаштовувався на складних суперників. Це чемпіонат світу і там завжди збирається еліта, кожна країна виставляє своїх найсильніших борців. Перед поїздкою я розраховував тільки на перемогу. Не важливо, як на туше, з розривом в десять балів або в три. Головне виграти», – розповідає Андрій Яценко.

Нагадаємо, минулого року наш борець став віце-чемпіоном Європи серед дорослих, а навесні 2017 взяв бронзу U23. Андрій Яценко є вихованцем Анатолія Гуральського.

Тим часом, веслувальнику з Обухова, відомому на весь світ своїми спортивними перемогами  Івану Семикіну, цього разу не вдалося порадувати медалями. На Чемпіонаті світу в Рачіце, що проходив днями, Іван, на жаль,  не зайняв призових місць. Про це Обухів ONLINE розповів тренер хлопця Олексій Семикін.