Тріумфальна перемога: обухівські кікбоксери привезли 9 медалей з Чемпіонату світу

Article top 728х90

Чотири спортсмени з СК «Обухівські Тигри» повернуись не з пустими руками з  Чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA 2017, що проходив у місті Афіни (Греція). Наші спортсмени привезли аж 9 нагород, серед яких 2 золоті медалі, 3 – срібних та 4- бронзових. В столичному аеропорту переможців зустрів президент Федерації кікбоксингу України.

Золото на змаганнях виборов Ігор Кубарський . Він переміг у версіях К-1 Лайт та  Семі-контакт. Тож Ігор відтепер став десятиразовим Чемпіоном світу з кікбоксингу.

Віталій Потебенько та Альбіна Карачун привезли по одній срібній та бронзовій медалі, Вадим Демьяненко здобув срібло та дві бронзові нагороди.

«Хочемо всім подякувать хто вірив у наших спортсменів які гідно виступили на Чемпіонаті у складі збірної нашої Батьківщини»,-  повідомив Обухів Online заступник голови правління ГО Обухівський Союз Кікбоксингу Юрій Кубарський.

Турнір у Греції проходив з 31 травня по 4 червня. Загалом, в  активі  хлопців з України – 31 золота медаль, 14 – срібних , 16 – бронзових нагороди. Окрім нагород, які переможці здобули в Афінах, спортсмени отримають особливі відзнаки, незалежно від медалі та результату.

Нагадаємо, у грудні цього року  наші спортсмени планють потрапити ще й на Чемпіонат світу з кікбоксингу WPKA , що проходитиме у Мінську (Білорусь).  На ці змагання можуть поїхати 8-10 обухівців (попереду, у жовтні, ще Чемпіонат України). Але лишається відкритим фінансове питання – цю поїздку спортсмени не можуть оплатити самотужки, адже на поїздку на Чемпіонат у Греції родини кікбоксерів виклали по 700 євро з власних кишень.