23 Листопада 2017

Веслувальник з Обухівщини став переможцем Кубку Світу

Article top 728х90

20-річний Іван Семикін  посів перше місце в I етапі Кубку Світу з веслування на байдарках, у програмі байдарок двійок на дистанції 500 м (19-21 травня, Португалія, Монтемор-о-Вельо). Він увійшов до складу збірної команди України разом з інщим представником Київської області – Даніїлом Кузьміним. Обидва хлопці виховники обласної школи вищої спортивної майстерності.

«Іван Семикін тренується в Обухові. Дуже перспективний хлопець», – прокоментували Обухів ONLINE у  Київській обласній школі вищої спортивної майстерності.

У перший день змагань Іван Семикін у байдарці-двійці зі своїм напарником по збірній команді – Ігорем Труновим, впевнено та зі значною перевагою виграли олімпійську дистанцію 500 м, залишивши позаду іменитих угорців та іспанців. До речі, Україна на цих змаганнях здобула 11 нагород та посіла 2 місце у командному заліку, поступившись лише неперевершеним світовим  лідерам у цьому виді спорту – угорцям.

Окрім цього, Іван Семикін посів  третє місце на II етапі Кубку Світу в тій самій дисципліні (24-27 травня, Угорщина, Сегед). Ігор Трунов і Іван Семикін в байдарці-двійці виступили з з результатом 1 хвилина 28,386 секунди. Вони поступилися дуетам з Франції (1:28.125) та Угорщині (1:28,302). Хлопці лідирували всю дистанцію, але фінальний заїзд був дуже щільним і прихід на фініш довелося визначати з допомогою фотофінішу, який засвідчив третє місце українських спортсменів.

В змаганнях взяли участь більше 800 спортсменів із 66 країн. Збірна команда України на цьому етапі Кубку Світу виборола 7 нагород.