Військовий з Українки  виборов срібло на Чемпіонаті світу

Article top 728х90

Українські військовослужбовці завоювали дев’ять медалей на Чемпіонаті світу з боротьби серед військових, який пройшов у Литві. Як повідомляють  в прес-службі Міноборони, українські спортсмени-військові отримали три золоті, три срібні і три бронзові медалі. Першу нагороду для українців виборов солдат Олексій Борута з міста Українка. У перший день змагань представник вільного стилю у ваговій категорії 70 кг солдат Збройних Сил України Олексій Борута завоював «срібло». У фінальному поєдинку він зустрівся з росіянином, чемпіоном Олімнійських ігор Ріо-2016, Сосланом Рамоновим.

Олексій – вихованець заслуженого тренера України Анатолія Гуральського.

Нагадаємо, на початку червня у Житомирі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед дорослих. У ньому взяли участь понад  300 учасників  з усіх областей нашої країни. Представник Українки Олексій Борута зайняв друге місце. У фіналі Борута зустрівся із майстром спорту міжнародного класу одеситом Семеном Радуловим  і поступився йому із рахунком 7:1.

А у серпні українчанин Андрій Яценко завоював для України бронзу на Чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, що проходив у Парижі. Андрій Яценко також є вихованцем Анатолія Гуральського. Минулого року борець став віце-чемпіоном Європи серед дорослих, а навесні 2017 взяв бронзу U23.