23 Листопада 2017

Вихованець ДЮСШ  Обухова привіз срібло з чемпіонату Європи

Article top 728х90

Українські спортсмени завоювали вісім високих нагород першості у молодіжному  чемпіонаті Європи з боротьби В Дортмунді (Німеччина). В Асоціації спортивної боротьби України повідомили про те, що у вільній боротьбі срібну нагороду виборов Андрій Яценко (60 кг). Найтитулованіший спортсмен молодіжної збірної України, вихованець ДЮСШ Обухова, майстер спорту міжнародного класу Андрій Яценко спершу здолав «всуху» призера Балканського чемпіонату. Потім у чвертьфіналі Андрій здобув впевнену перемогу з рахунком 12:2 над румуном, ще одним призером Балканського чемпіонату. Зустріч за вихід в фінал з грузинським борцем Едемі Болквадзе не була простою, але українець здолав опір суперника поклавши його на туше. До речі, саме ця сутичка першого дня була названа кращою.

«У фіналі Яценко зустрівся з представником Азербайджану Алі Рахімзаде, суперник виявився трішечки сильнішим і Андрій став віце-чемпіоном», – передає  Асоціація спотривної боротьби України.

На сайті Федерації Греко-Римської боротьби України йдеться про те, що Андрій програв Алі при спірному суддівстві.

Нагадаємо, у березні житель міста Українки, майстер спорту міжнародного класу Андрій Яценко став переможцем XXI міжнародного турніру з вільної боротьби у ваговій категорії до 57 кг.

20-річний Андрій є вихованцем  заслуженого тренера України Анатолія Гуральського.